| Actie | 2 + 1 gratis |
|---|---|
| Aantal | ca. 25 stuks |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Metaal (allergievrij) |
| Lengte mm | 6 mm |
| Breedte mm | 3.5 mm |
| Binnenmaat | 2.5 mm |
| Binnenmaat Oogjes | 1.2 mm |

Veterklem (6 x 3.5 mm) Goud (25 Stuks)
Artikelnr:
X603
Op voorraad
Veterklemmen zijn geschikt voor dunner en/of rond koord. Deze worden bevestigd aan de uiteindes van je draad door ze dicht te drukken met een tang. Aan de oogjes kun je weer buigringen en slotjes bevestigen, zodat je jouw sieraden op een mooie manier kunt afwerken.
Bezig met laden...
€ 0,75
€ 0,38
Eigenschappen
Omschrijving
Veterklemmen zijn geschikt voor dunner en/of rond koord. Deze worden bevestigd aan de uiteindes van je draad door ze dicht te drukken met een tang. Aan de oogjes kun je weer buigringen en slotjes bevestigen, zodat je jouw sieraden op een mooie manier kunt afwerken.
