| Actie | 1 + 1 gratis |
|---|---|
| Aantal | 10 stuks |
| Vorm | Cilinder |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Metaal (allergievrij) |
| Lengte mm | 16 mm |
| Binnenmaat | 3 mm |
| Binnenmaat Oogjes | 1 mm |

Schuiver Eindkapjes (Binnenmaat 3 mm / 16 mm) Goud (10 Stuks)
Artikelnr:
P339
Op voorraad
Werk je sieraden professioneel af met eindkapjes. Aan een eindkapje kun je eenvoudig een sieradensluiting bevestigen. Breng een beetje sieradenlijm aan in het eindkapje en bevestig het koord hierin. Goed laten drogen en je sieraad is af.
Bezig met laden...
€ 1,20
€ 0,36
Eigenschappen
Omschrijving
Werk je sieraden professioneel af met eindkapjes. Aan een eindkapje kun je eenvoudig een sieradensluiting bevestigen. Breng een beetje sieradenlijm aan in het eindkapje en bevestig het koord hierin. Goed laten drogen en je sieraad is af.
