| Aantal | 10 stuks |
|---|---|
| Vorm | Rondell |
| Kleur | Blauw |
| Soort | Transparant |
| Materiaal | Resin |
| Lengte mm | 12 mm |
| Dikte | 7 mm |
| Binnenmaat Oogjes | 2.5 mm |

Resin Kralen Rondell Rhinestone Look (12 x 7 mm) Lavender Blue (10 stuks)
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 1,50
3
verpakkingen€ 1,35
5
verpakkingen€ 1,28
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
