
Polymeer Smiley Kralen Bloem (10 x 4.5 mm) Multi Color (50 stuks)
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 2,95
3
verpakkingen€ 2,66
5
verpakkingen€ 2,51
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
Eigenschappen
| Aantal | ca. 50 stuks |
|---|---|
| Vorm | Bloem |
| Kleur | Multicolor |
| Soort | Smiley |
| Materiaal | Polymeer |
| Grootte | 10 mm |
| Dikte | 4.5 mm |
| Binnenmaat | 1.2 mm |
