| Actie | 2 + 1 gratis |
|---|---|
| Aantal | ca. 300 stuks |
| Vorm | Disc |
| Kleur | Mix color |
| Materiaal | Polymeer |
| Grootte | 6 mm |
| Dikte | 1 mm |
| Binnenmaat | 1.7 mm |

Polymeer Kralen (6 x 1 mm) Mix Color Retro (300 Stuks)
Artikelnr:
I081
Op voorraad
Ontdek onze polymeer kralen in vrolijke kleuren en speelse vormen voor het maken van unieke sieraden. Lichtgewicht, kleurrijk en eindeloos te combineren voor armbanden, kettingen en creatieve DIY ontwerpen.
Bezig met laden...
€ 2,50
€ 1,25
Eigenschappen
Omschrijving
Polymeer kralen zijn dé perfecte keuze voor het maken van vrolijke, creatieve en speelse sieraden. In onze collectie polymeer kralen vind je onder andere ronde kralen, disc-vormen, fruit- en smiley designs en diverse mixen. Dankzij deze veelzijdigheid zijn polymeer kralen bijzonder populair voor het maken van armbanden, kettingen, enkelbandjes en kinder- of festival sieraden.
