| Aantal | ca. 220 stuks |
|---|---|
| Vorm | Chips |
| Kleur | Mix color |
| Soort | Morganiet |
| Materiaal | 100% Natuursteen |
| Breedte mm | 12 mm |
| Lengte mm | 28 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Binnenmaat | 0.8 mm |

Morganiet Kralen (10 - 28 x 8 - 12 x 4 - 8 mm) 42 Stuks
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 17,95
3
verpakkingen€ 16,16
5
verpakkingen€ 15,26
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
