| Actie | 1 + 1 gratis |
|---|---|
| Aantal | 1 stuk |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | EVA-schuim |
| Grootte | 10 cm |
| Lengte cm | 1 cm |
| Binnenmaat | 24 mm |

Kumihimo Disk Mini
Artikelnr:
D2006
Op voorraad
Kumihimo Disk Mini
Bezig met laden...
€ 1,95
€ 0,59
Eigenschappen
Omschrijving
Kumihimo Disk Mini
