
Hanger Enamel Schildpad (22.5 x 17 x 3 mm) Pink -18K Gold Plated (1 stuk)
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 2,50
3
verpakkingen€ 2,25
5
verpakkingen€ 2,13
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
Eigenschappen
| Aantal | 1 stuk |
|---|---|
| Vorm | Dieren |
| Kleur | Roze |
| Plating | 18k verguld |
| Materiaal | Messing / Enamel |
| Breedte mm | 17 mm |
| Lengte mm | 22 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Binnenmaat Oogjes | 3 mm |
