
Hanger Enamel Hartje (14.5 x 13 x 2.5 mm) Red Brown -18K Gold Plated (1 stuk)
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 1,95
3
verpakkingen€ 1,76
5
verpakkingen€ 1,66
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
Eigenschappen
| Aantal | 1 stuk |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Kleur | Rood |
| Plating | 18k verguld |
| Materiaal | Messing / Enamel |
| Breedte mm | 13 mm |
| Lengte mm | 14.5 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Binnenmaat Oogjes | 3 mm |
