
Hanger Enamel Dolfijn (17.5 x 15 x 3 mm) Pearl White -18K Gold Plated (2 stuks)
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 2,95
3
verpakkingen€ 2,66
5
verpakkingen€ 2,51
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
Eigenschappen
| Aantal | 2 stuks |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Kleur | Wit |
| Plating | 18k verguld |
| Materiaal | Messing / Enamel |
| Breedte mm | 15 mm |
| Lengte mm | 17.5 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Binnenmaat Oogjes | 3 mm |
