| Aantal | ca. 37 stuks |
|---|---|
| Vorm | Hexagon |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Glas |
| Breedte mm | 5 mm |
| Lengte mm | 5 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Binnenmaat | 0.5 mm |

Glaskralen Hexagon (6 x 5 x 2.5 mm) Peppermint (37 stuks)
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 2,95
3
verpakkingen€ 2,66
5
verpakkingen€ 2,51
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
