| Aantal | 1 stuk |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Kleur | Groen |
| Soort | Agaat |
| Plating | 18k verguld |
| Materiaal | 100% Natuursteen & geverfd |
| Breedte mm | 14 mm |
| Lengte mm | 18 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Binnenmaat Oogjes | 2.5 mm |

Druzy Agaat Hanger (18 x 14 x 6 - 10 mm) Emerald Green (1 stuk)
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 2,50
3
verpakkingen€ 2,25
5
verpakkingen€ 2,13
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
