| Aantal | 8 stuks |
|---|---|
| Vorm | Dieren |
| Kleur | Mix color |
| Plating | 18k verguld |
| Materiaal | Messing / Enamel |
| Breedte mm | 5 mm |
| Lengte mm | 6 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Binnenmaat Oogjes | 2.5 mm |

Bedelmix Enamel Hondenpoot (6 x 5 x 2 mm) Mix Color - 18K Gold Plated (8 Stuks)
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 9,95
3
verpakkingen€ 8,96
5
verpakkingen€ 8,46
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
