
Bedel met Zirkonia (12 x 8 x 3 mm) Orange - 18K Gold Plated (1 Stuk)
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 1,75
3
verpakkingen€ 1,58
5
verpakkingen€ 1,49
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
Eigenschappen
| Aantal | 1 stuk |
|---|---|
| Vorm | Ovaal |
| Kleur | Oranje |
| Plating | 18k verguld |
| Materiaal | Messing |
| Breedte mm | 8 mm |
| Lengte mm | 12 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Binnenmaat Oogjes | 2.5 mm |
