
Bedel Hondenpoot met Zirkonia (11.5 x 10.5 x 2.5 mm)18K Gold Plated (1 Stuks)
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 1,75
3
verpakkingen€ 1,58
5
verpakkingen€ 1,49
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
Eigenschappen
| Aantal | 1 stuk |
|---|---|
| Vorm | Dieren |
| Kleur | Goud |
| Plating | 18k verguld |
| Materiaal | Messing |
| Breedte mm | 10.5 mm |
| Lengte mm | 11.5 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Binnenmaat Oogjes | 3 mm |
