
Bedel Enamel Maan met Zirkonia (14.5 x13.5 x 5 mm)18K Gold Plated (1 Stuks)
Op voorraad
Meer bestellen voor meer voordeel:
€ 1,50
3
verpakkingen€ 1,35
5
verpakkingen€ 1,28
Aantal:
Prijs per verpakking:
Totaal:
Eigenschappen
| Aantal | 2 stuks |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Plating | Golden plated |
| Materiaal | Messing / Enamel |
| Breedte mm | 6 mm |
| Lengte mm | 10 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Binnenmaat Oogjes | 2.5 mm |
