| Actie | 1 + 1 gratis |
|---|---|
| Aantal | ca. 50 stuks |
| Vorm | Disc |
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Acryl |
| Grootte | 7 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Binnenmaat | 1.8 mm |

Acryl Kralen Mix (7 x 4 mm) White-Black (50 stuks)
Artikelnr:
I101
Op voorraad
Deze acryl kralen geven een vrolijke uitstraling aan je sieraden. Daarom zijn ze zo populair en dé trend van dit moment. Ontwerp je eigen armbandjes en kettingen met deze leuke kralen!
Bezig met laden...
€ 1,25
€ 0,38
Eigenschappen
Omschrijving
Deze acryl kralen geven een vrolijke uitstraling aan je sieraden. Daarom zijn ze zo populair en dé trend van dit moment. Ontwerp je eigen armbandjes en kettingen met deze leuke kralen!
