| Actie | 2 + 1 gratis |
|---|---|
| Aantal | ca. 100 stuks |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Wit |
| Finish | Mat |
| Materiaal | Acryl |
| Grootte | 6 mm |
| Breedte mm | 6 mm |
| Lengte mm | 5 mm |
| Binnenmaat | 1.8 mm |

Acryl Kralen Mat (6 mm) White (100 stuks)
Artikelnr:
I1567
Op voorraad
Deze mooie, matte acryl kralen zijn licht van gewicht, duurzaam en van uitstekende kwaliteit. Daarnaast blijven de kleuren heel intens. Met acryl kralen kun je leuke sieraden ontwerpen en zijn goed te combineren met andere kralen. Onze acryl kralen zijn verkrijgbaar in diverse vormen, maten en kleuren.
Bezig met laden...
€ 1,50
€ 0,75
Eigenschappen
Omschrijving
Deze mooie, matte acryl kralen zijn licht van gewicht, duurzaam en van uitstekende kwaliteit. Daarnaast blijven de kleuren heel intens. Met acryl kralen kun je leuke sieraden ontwerpen en zijn goed te combineren met andere kralen. Onze acryl kralen zijn verkrijgbaar in diverse vormen, maten en kleuren.
